“BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA 2021”

   No 2001.gada Latvijā veiksmīgi darbojas lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Tā ir LR Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva. Programma tiek īstenota ikvienā Latvijas novadā. Katrai vecuma grupai ieteiktās grāmatas lasa un vērtē bērni, jaunieši, no 2012.gada – arī pieaugušie. Tā, rādot priekšzīmi bērniem, par žūrijas ekspertiem ir kļuvuši daudzi vecāki, vecvecāki un skolotāji.


Lielvārdes pamatskolas bibliotēka šogad arī pieteicās programmai un ir saņēmusi grāmatu kolekciju – 24 grāmatas bērniem un jauniešiem četrās vecuma grupās.
Grāmatas pieejamas Lielvārdes pamatskolas bibliotēkā.

   LASI  UN  VĒRTĒ!

 

 

Anita Atraste, Lielvārdes pamatskolas bibliotekāre