PEPT – 40

2024.gada 18. un 19. maijā Zasā, Jēkabpils novadā notika bērnu un jauniešu folkloras svētki “Pulkā eimu, pulkā teku2024”. Svētki, kuru tēma šoreiz bija “Skaņa, skaņu ainava, tradicionāli skaņu rīki un melodijas”, jau 40. reizi pulcēja  bērnu un jauniešu folkloras kopas un pulciņus no visas Latvijas. Svētkos piedalījās arī Lielvārdes pamatskolas folkloras pulciņš “Avotiņš” un ansamblis “Taurenīši”.

 

Svētku pasākumā Zasā bērniem un jauniešiem bija iespēja dalīties mācību procesā apgūtajā pieredzē, tādēļ pasākumā tika piedāvātas ļoti daudzveidīgas kopsadarbības formas, piemēram, gājiens, interaktīvas darbnīcas, muzicēšana, rotaļas, spēles, dejas, koncerti, priekšnesumi Zasas muižas parkā, Zasas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Staļļu šķūnī un uz Lielās skatuves Zasas muižas parkā.

Skolēni, skolotājas un Beatrises un Līnas mammas ir gandarītas par piedzīvoto un pieredzēto!

 

Paldies visiem par kopā būšanu!

Folkloras pulciņa “Avotiņš” skolotāja Iveta Bite