Katrīna – Dižā stāstniece

Rīgas Latviešu biedrībā 02.12.2023. notika XXVII stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”, kura finālā piedalījās 129 dalībnieki no visas Latvijas. Jaunākajā grupā (1.- 3.klase) bija 52 dalībnieki, vidējā grupā (4. – 6.klase) bija 42 dalībnieki, vecākajā grupā (7. – 12.klase) bija 29 dalībnieki, bet par Stāstnieku Ķēniņa 2023 titulu sacentās 6 pretendenti, kas iepriekšējos 3 gados bija kļuvuši par Dižajiem stāstniekiem.

7.a klases skolniece Katrīna Leščinska konkursā piedalījās jau 3 gadu. Šogad meitene konkursam bija sagatavojusi 2 teikas, kas pierakstītas Jaunjelgavā, un vienu anekdoti par meiteni, kas vēlējās iestāties korī.

            7.a klases skolniece Katrīna Leščinska ieguva Dižās stāstnieces titulu, I pakāpes diplomu.

            Paldies Katrīnas vecākiem par atbalstu!

Latviešu valodas un literatūras skolotāja, folkloras pulciņa “Avotiņš” vadītāja

 Iveta Bite