Lielvārdes pamatskolas stāstnieces Pļaviņu vidusskolā

Piedaugavas novadu stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” notika Aizkraukles novada Pļaviņu vidusskolā š.g. 24.novembrī. Uz konkursu bija ieradušies stāstnieki no Aizkraukles novada vidusskolas, Pļaviņu vidusskolas, I. Gaiša Kokneses vidusskolas, Skrīveru vidusskolas, Birzgales pamatskolas, Lēdmanes pamatskolas, Ogres centra pamatskolas, E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Jumpravas pamatskolas, Ķeguma vidusskolas. Pavisam kopā konkursā piedalījās 33 skolēni, kas bija sagatavojuši priekšnesumam pasakas, anekdotes, atgadījumus no dzīves, ātrrunas.

Šī konkursa mērķis ir bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšana un iesaistīšanās Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā.

Konkursā piedalījās 5 Lielvārdes pamatskolas skolnieces.

I pakāpes diplomu un Lielās stāstnieces titulu uz Rīgu ieguva Katrīna Leščinska (7.a klases skolniece). Katrīna dosies uz fināla konkursu ”Teci, teci, valodiņa” Rīgā š.g. 2. decembrī. Veiksmi konkursā!

II pakāpes diplomu un Lielās stāstnieces titulu ieguva Amēlija Jankovska (2.b klases skolniece), Sanija Eiduka (4.a klases skolniece), Amēlija Šulce (5.b klases skolniece), Amanda Jankovska ( 7.a klases skolniece).

Paldies skolotājām, kas palīdzēja meitenēm sagatavoties konkursam! Paldies vecākiem par atbalstu, līdzjušanu!

Lielvārdes pamatskolas skolotāja Iveta