26. maijā 1.a un 3.b klase devās aizraujošā mācību gada noslēguma ekskursijā uz Saulkrastiem, Dunti un Ādažiem. Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja Saulkrastu velosipēdu muzeju, kur iepazinās ar dažādiem velosipēdu modeļiem un uzzināja interesantus faktus par to vēsturi. Pēc tam visi devās pastaigā uz Balto kāpu, baudot priežu meža takas unUzzināt vairāk

2026. gada 26.maijā 4.b klase devās mācību gada noslēguma ekskursijā ar mērķi veicināt skolēnu saliedētību, pozitīvu savstarpējo komunikāciju un prasmi būt kopā, apmeklējot kino un noskatoties animācijas filmu “Super Mario”. Bērniem ekskursija ļoti patika, īpaši privātais kino seanss – visa zāle bija tikai viņiem.Uzzināt vairāk