1. un 3.b mācību ekskursijā uz Saulkrastiem, Dunti un Ādažiem.
2026-05-27
26. maijā 1.a un 3.b klase devās aizraujošā mācību gada noslēguma ekskursijā uz Saulkrastiem, Dunti un Ādažiem. Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja Saulkrastu velosipēdu muzeju, kur iepazinās ar dažādiem velosipēdu modeļiem un uzzināja interesantus faktus par to vēsturi. Pēc tam visi devās pastaigā uz Balto kāpu, baudot priežu meža takas unUzzināt vairāk
