1. un 3.b klases mācību ekskursija uz Rīgu
2026-05-16
2026. gada 15. maijā 1.a un 3.b klase devās aizraujošā mācību ekskursijā uz Rīgu. Skolēni apmeklēja Rīgas Leļļu teātri, kur noskatījās izrādi “Gangsteromīte”. Izrāde bērniem sniedza daudz pozitīvu emociju, smieklu un lika aizdomāties par draudzību, drosmi un labo attieksmi vienam pret otru. Devās uz Latvijas Nacionālo dabas muzeju, kur arUzzināt vairāk
