2026. gada 13. maija rītā 1.b klase satikās vilcienu stacijā, lai dotos interesantā piedzīvojumā uz Ogri. Lietus un vēsais laiks omu noteikti nesabojāja, jo satika daudz jauku un zinošu cilvēku – sava amata profesionāļu. No paša rīta viesojās Ugunsdzēsības dienestā, kur ar interesi klausījās atraktīvā darbinieka stāstījumā un saņēma atbildesUzzināt vairāk