5.a klases Latvijas Nacionālā vēstures muzeja un kino apmeklējums

Š. g. 8. martā 5. a klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Ilzi un Intara mammu Ingu devās mācību ekskursijā uz Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, kur viņus sagaidīja muzejpedagoģe Ilze. Skolēni uzzināja, kā mācījās zemnieku bērni 19. gadsimta beigās – 20. gadsimta sākumā, iepazina dažādus priekšmetus, kas raksturoja skolu pirms 100 un vairāk gadiem.

     

     

Pēc nodarbības visi kopā devās uz ForumCinema, lai noskatītos filmu “Ella un melnais jaguārs”. Filma stāsta par mūsdienu aktuālām tēmām – lietusmežu iznīcināšanu, dzīvnieku apdraudējumu – malumedniecību, par draudzību un sadarbību vienotu mērķu sasniegšanai.

     

Paldies muzejpedagoģei Ilzei un kino pārdošanas speciālistei Gintai par jauko uzņemšanu! Paldies vecākiem par atsaucību!

5.a klases audzinātāja Ilze Čuibe – Oliņa