Putnu sagaidīšanas pasākums Lielvārdes pamatskolā

“Tuk, tuk, strazdulēn!”

             Lielvārdes pamatskolas 3.a un 9.a klases skolēni izzināja putnu būru lielo daudzveidību un paši saviem spēkiem izgatavoja būrus strazdiem un zīlītēm. Devīto klašu puiši izzāģēja sagataves, bet trešās klases skolēni nagloja putnu būrus. Vecāko klašu puiši atbalstīja jaunākos, pamācīja un palīdzēja būvniecības darbus pabeigt precīzi un rūpīgi.

9.martā Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas dārzā notika mākslinieciski radošs putnu sagaidīšanas pasākums “Tuk, tuk, strazdulēn!”. Mākslas skolas 1. un 2. klases audzēkņi apgleznoja mūsu izgatavotos putnu būrus košās un dzīvespriecīgās krāsās. Pasākuma laikā skolēni izkāra putnu būrus, spēlēja spēli  “Atpazīsti putnu dziesmas”, minēja mīklas, dziedāja skanīgas un jautras dziesmas par putniem, aicinot iemītniekus uz jaunajām mājām.

Ineta Dzalbe, 3.a klases audzinātāja