Notikusi dzīves stunda “Kas ir armija?”

19.novembrī Patriotisma nedēļas ietvaros 1.b klasē notika dzīves stunda “Kas ir armija?”. Emijas un Sindjas mamma bija noorganizējusi tikšanos ar mūsu klases labvēli – karavīru Artjomu Rekuņenko, kas oktobrī mūsu klasei uzdāvināja 200 l Venden dzeramo ūdeni. Kopā ar abiem Gaisa spēku pārstāvjiem 1.b klasei notika interesanta mācību stunda, kuras laikā skolēni varēja iejusties armijas karavīru ikdienā – saģērbties karavīru apģērbā, saklausīt dažādas ar armiju saistītas skaņas, uzbūvēt savu štābiņu, iepazīties ar karavīru ēdienu, pamēģināt uz savas sejas lietot maskēšanās ziedi un vēl daudz citas interesantas aktivitātes. Mācību dienas beigās šie armijas pārstāvji 1.b klasei arī noorganizēja neparastu sporta stundu, kurā skolēni sacentās dažādos interesantos stafetes posmos. Priecājamies, ka mūsu atbalsts ir vecāki!

Lielvārdes pamatskolas skolotāja Aiga Kriņģele